KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 6445287
nr 644 5287
Blandteknik
Uppsala 8 april 1846, Signerad, Kvinna med katt, 25x19
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 7 juni 2010
kl 17:16:00
300 kr
250 kr
350 kr
500 kr
700 kr